SG - Crans Montana
zahvalno pismo
by Klemen Kosi - Monday, 6 February 2012, 05:00 PM

Pozdravljeni Vsi skupaj!

Sem Klemen Kosi, bivši dijak II.Gimnazije Maribor, ki sem jo dokončal v preteklem šolskem letu. Namreč opravljal sem vse učne predmete z vašo pomočjo, tako v šoli kot tudi preko spletne učilnice in mislim da mi brez vaše dobronamernosti, uslužnosti mojim posebnim željam in razumevanjem mojih športnih aktivnosti ne bi uspelo zaključiti srednje šole v tem času. Zato bi se vnovič rad zelo lepo zahvalil Vsem, ki ste mi kakorkoli pomagali na tej življenjski smeri. Zavedam se pomembnosti šolanja in izobrazbe, hkrati pa razumem, da tudi Vaše delo ne zahteva uresničevanja mojih prošenj, ki so bile v skladu z mojo odsotnostjo in posvečanju časa Alpskemu smučanju, iz teh razlogov še toliko bolj cenim Vašo prijaznost in gostoljubje na najbolj priljubljeni šoli v Mariboru. S ponosom vam sporočam, da sem uspešno opravil z vsemi obveznostmi, ki so mi bile namenjene v poteku srednješolske izobrazbe, vključno z maturitetnimi izpiti, ter sem posledično pridobil možnost za nadaljevanje moje izobraževalne poti. Kljub različnim alternativam (ki so posledica od Vas pridobljenega statusa izobrazbe), sem se odločil za študij na Ekonomsko-poslovni fakulteti in sem prepričan, da mi bo vso znanje, ki sem ga prejel od Vas, veliko pripomoglo k nadaljnim učnim izzivom in bom vselej s pridom izkoriščal vse sposobnosti pridobljene na Drugi gimnaziji.

Ponovno se Vam lepo zahvaljujem in zelo cenim Vaše delo, ki je v dobrobit Mariborske mladine. S temi milsimi se do nadaljnjega poslavljam in vas lepo pozdravljam,

Klemen Kosi, (bivši) dijak II.Gimnazije Maribor